Trench Assault

Strateji Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 1,4 MB
  • Version 1.4.2
  • Dil Türkçe
  • Firma Du?an ?ubík
Stratejik bir mobil oyun olan Trench Assault ile kendinize eşsiz bir deneyim yaşatabilirsiniz.

Stratejik temeller üzerine kurulan oyunlarda yer almayı seviyorsanız Trench Assault mobil oyununu Android cep telefonunuza ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyun içerisinde kendi hamleleriniz doğrultusunda ilerleyecek ve kazanan kişi olmak için düşmanlarınızı yerle bir edeceksiniz. 

Piksel piksel geliştirilen Trench Assault mobil oyununda savaş alanlarında kendi siperlerinizi inşa edecek ve buralara sığınarak düşmanlarınıza savaş açacaksınız. Diğer strateji oyunlarına göre çok daha farklı bir mantık üzerine dizayn edilen Trench Assault mobil oyununda sınırsız mücadele sizleri bekliyor olacak. Kazanmak için savaşmak zorundasınız ve düşmanlarınız her an karşınızda size doğru geliyorlar. 

Büyük bir dünya savaşı içerisindesiniz ve ordunuzu savaş alanında kontrol edecesiniz. Güçlü bir yapılanma sonucunda kazanan kişi olmak için cephanenizin kontrolünü sağlayın. Ordunuzu güçlendirin ve kendi savaş stratejiniz doğrultusunda ilerleyerek kazançlı bir savaş elde edin. Alman keskin nişancılar ve makine topçular eşliğinde kendi savaş alanınızı koruyacak stratejik planları belirleyin. Oyunu kazanmak için dikkatli bir şekilde ilerlemeniz gerekiyor. 

Trench Assault indir